Mosalas Advertising Group
مشاوره
DEMO REEL

صفحه اصلی / وبلاگ / تبلیغات ویدیویی (Video ads)

رشد کسب و کار با بازاریابی ویدیویی و چرا شما به تبلیغات ویدیویی نیاز دارید؟

در سالهای اخیر، بخش اعظم بازاریابی محتوا به جریان فیلمبرداری تغییر یافت. در سال ۲۰۰۵، یوتیوب وارد صحنه آنلاین شد و بیان ویدیویی را برای بازار ها باز کرد و با بزرگ شدن این شرکت، شرکت های بیشتری پروفایل های خود را ساختند.

از fashionistas گرفته تا خوانندگان ، ستاره ها در YouTube حساب کاربری ایجاد کردند. سیستم عامل های دیگر از بدو ورود تبلیغات ویدیویی Snapchat و Vine وارد دنیای دیجیتال شدند. داستانهای فیس بوک و اینستاگرام باعث می شوند کلیپ های ویدیویی بیشتردر معرض دید باشند و به مخاطبان اجازه دهند تجربه خود را به اشتراک بگذارند.

در سال های اخیر، فیلم ها در بازاریابی دیجیتالی بیشتر از پیش رشد داشته اند و به عنوان ابزار تبلیغی قدرتمند برای مشاغل ظاهر می شوند تا کالاها را به روشی هیجان انگیز و جذاب تبلیغ کنند. خوشبختانه، اگر شغلی دارید که می خواهید یک استراتژی بازاریابی موثر ویدیویی را برایش شروع کنید، ما به شما در این کار کمک می کنیم و برای شما تبلیغات ویدیویی با کیفیت تولید می کنیم.

مخاطب خود را پیدا کنید، مخاطبین شما کجا هستند؟

اگرچه ویدیو تبلیغاتی به صورت نمایی رشد می کند و با تکنیک ها و سؤالات بازاریابی کلاسیک مرتبط هستند، اما مشتریان شما از کجا به صورت آنلاین شما را پیدا کنند؟ کدام پلتفرم به شما امکان می دهد تا به بهترین شکل از طریق ویدیو تبلیغاتی دیده شوید؟ آیا بیزینس شما از طریق استوری در اینستاگرام و ساخت ویدیو تبلیغاتی از یک محصول جدید رشد خواهد کرد؟

۲۵ نکته برای ساخت ویدیو تبلیغاتی

نکاتی برای تولید ویدیو تبلیغاتی

داستان وار درباره محصول توضیح دهید

یک فیلم موثر به جای اینکه تنها به فروش متکی باشد باید داستانی را برای مخاطب توضیح دهد تا مخاطب بیشتر به موضوع تبلیغ جذب شوند، مشاغل باید به نیازها و خواسته های مشتری خود، از قدرت عاطفی برای تولید ویدیو تبلیغاتی استفاده کنند.

عنوان جذب کننده استفاده کنید

عنوان ویدیوی شما برای جلب توجه بیننده باید جذب کننده و چشم نواز باشد. علاوه بر این، با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط در یک عنوان، احتمالاً هنگام مشاهده تبلیغ شما، این ویدیو در موتورهای جستجو نیز ظاهر می شود.

ویدیوی عالی ROI تولید کنید

۸۳٪ از مشاغل می گویند که این فیلم بازده خوبی را برای سرمایه گذاری فراهم می کند. حتی اگر تولید فیلم هنوز ساده ترین و ارزانترین کار نیست، اما زمان زیادی را از شما می گیرد. علاوه بر این، ابزارهای ویرایش آنلاین فیلم نیز دائما در حال بهبود و مقرون به صرفه تر شدن هستند. و حتی تلفن های هوشمند شما هم می توانند ویدیو تبلیغاتی بسیار مناسبی را تهیه کنند.

خبر خوب دیگر این است که فیلم های شما لازم نیست که طولانی باشند، زیرا محتوای ویدیو تبلیغاتی مهم است! آخرین تحقیقات نشان می دهد که کاربران اکثراً ویدیوهایی که برای محصول یا خدمات خود آماده می کنند به طور واضح خدمات خود را توضیح نمی دهند.

ایجاد اعتماد با دادن خدمات اضافی

اعتماد پایه و اساس بیزینس و تبدیل  به فروش است. اما ایجاد اعتماد باید به خودی خود یک هدف باشد. کل مفهوم بازاریابی محتوا مبتنی بر اعتماد و ایجاد روابط طولانی مدت با مشتری است.  باید تمرکز بر روی فروش را کمتر کنید و با ارائه اطلاعات جالب و مفید به مردم اجازه دهید به شما مراجعه کنند.

فیلم های تبلیغاتی نیز می توانند اعتماد شما را به محصول بیشتر کنند. برخی از مصرف کنندگان و افرادی هستند که همچنان به دلیل ترس از تقلب در خرید محصولات و خدمات در اینترنت تردید دارند و نگران هستند. اما فیلم های بازاریابی موثر محصولات شما را به صورت کامل به مصرف کننده ارائه می دهند. به همین دلیل ۵۷٪ از مصرف کنندگان می گویند که فیلم ها به آنها اطمینان بیشتری برای خرید آنلاین دادند.

تولید ویدیو تبلیغاتی برای گوگل

فیلم ها به شما امکان می دهند زمان سپری شده توسط بازدید کنندگان در سایت خود را افزایش دهید.  بنابراین، قرار گرفتن طولانی در جستجوی گوگل باعث ایجاد اعتماد می شود و به موتورهای جستجوگر سیگنال می دهد که سایت شما از محتوای خوبی برخوردار است.

سیستم moovly  به تبلیغ کننده آمار و ارقامی شگفت انگیز را می دهد، اگر ۵۳ ویدیو منتشر شده در وب سایت خود دارید ، ۵۳ بار بیشتر از همه در Google ظاهر می شوید. از آنجا که Google اکنون صاحب YouTube است، افزایش قابل توجهی در میزان تأثیرگذاری فیلم ها بر موتور جستجو وجود دارد.

تبلیغات ویدیویی برای کاربران تلفن همراه

فیلم از طریق موبایل با هم دست به دست می شوند. ۹۰٪ از بینندگان ویدیوها را از طریق تلفن همراه خود مشاهده می کنند. از Q3 سال ۲۰۱۳، نماهای ویدیوی تلفن همراه بیش از ۲۳۳ درصد رشد داشته است. گزارش های یوتیوب نشان می دهد که هر ساله تماشای ویدیوی تلفن همراه ۱۰۰٪ افزایش می یابد.

از آنجایی که مردم دوست دارند فیلم ها را در حال انجام کارهای خود مشاهده کنند، و تعداد کاربران تلفن های هوشمند روز به روز در حال افزایش است مخاطبان ویدیوی شما بیشتر و بیشتر می شوند.

چرا محتوای ویدیویی؟ قدرت تولید محتوای ویدیویی

ویدیوها همه افراد را نیز درگیر می کند زیرا سریع تر به موضوع تبلیغ می رسند، زیرا ویدیو ابزاری عالی برای یادگیری است و استفاده از آن نیز بسیار آسان است.

تولید ویدیو تبلیغاتی برای شبکه های اجتماعی

در هشتمین گزارش سالانه صنعت بازاریابی رسانه های اجتماعی، مایکل استلزنر اظهار داشت که ۶۰٪ از بازاریابان شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۱۵ از محتوای ویدیویی استفاده کرده اند و ۷۳٪ بازدهی بیشتری مشاهده کرده اند.

شبکه های اجتماعی همچنین محتوای ویدیویی را با ویژگی های جدید خود، افراد را به استفاده از این روش ترغیب می کنند. فیس بوک ۳۶۰۰ ویدیو، فیلم زنده (یک برنامه ویدیویی محور برای نوجوانان) راه اندازی کرده است. اینستاگرام فیلم ها و داستان های اینستاگرام ۶۰ ثانیه ای را به نمایش گذاشت، توییتر Periscope دارد و یوتیوب دومین شبکه اجتماعی محبوب جهان است.

با این حال، در زمینه رسانه های اجتماعی، بازاریابان ویدیو باید به خاطر داشته باشند که مردم محتوای ویدیویی که با آن احساساتی شوند و بر روی احساسات آن ها تاثیر بگذارند را بیشتر به اشتراک می گذارند. ۷۶٪ از کاربران می گویند اگر ویدیو سرگرم کننده باشد، یک ویدیو را با دوستان خود به اشتراک می گذارند.

بنابراین برای تشویق مخاطبان خود از شبکه های اجتماعی، فیلم های سرگرم کننده تولید کنید. شبکه های اجتماعی می تواند باعث افزایش ترافیک به سایت شما شود و شما می توانید نتیجه یک فروش خوب را در کسب و کار خود ببینید.

نکته مهم درباره تبلیغات ویدیو

میانگین کلیک تبلیغات در ویدیو ۱.۸۴٪ است. این بالاترین آمار CTR از همه قالبهای تبلیغاتی دیجیتال است و برای تبلیغ ویدیوی YouTube غیرقابل رد ۱۵ ثانیه، نرخ تکمیل ۹۲٪ است. برای تبلیغات ویدیویی، نرخ بازدید آن ۹٪ است.

*CTR: درصد کلیک های صورت گرفته بر روی صفحه وب سایت شما به نسبت تعداد نمایش در نتایج جستجو (در اصطلاح نرخ کلیک کاربران)

استفاده از شبکه های اجتماعی در تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی در سیستم رسانه های اجتماعی نیز بسیار مؤثر است. در سال های پیش فیس بوک با تبلیغات ویدیویی بر روی سکوی اول قرار داشته است. مشتریان باید بدانند که ۷۴٪ از کل آگهی فراخوان را می توان در ۱۰ ثانیه اول فیلم نمایش داد.  بنابراین، در عوض با ایجاد تبلیغات ویدیویی فروش خود را چندین برابر بیشتر کنید و نتیجه را دنبال نمایید.

Video ADS

مشاهده نظرها +
بستن نظرها -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب وبلاگ
آذر ۳۰, ۱۳۹۹

تاثیرات برند معماری در صنعت ساختمان ؟

blog معماری چگونه ساخت و ساز را تحت تأثیر قرار می دهد؟ در طول تاریخ، معماری به عنوان نماینده ساخت و ساز از جامعه ایستاده است،....

تاثیرات برند معماری در صنعت ساختمان ؟

blog معماری چگونه ساخت و ساز را تحت تأثیر قرار می دهد؟ در طول تاریخ، معماری به عنوان نماینده ساخت و ساز از جامعه ایستاده است، که نشان دهنده ارزش ها، موفقیت ها و تمدن ها در طول زمان است. از سازه های بنای یادبود گرفته تا اقامتگاه ها و ساختمانهایی که بافت یک شهر را....
آذر ۳۰, ۱۳۹۹
آذر ۲۵, ۱۳۹۹

چگونه محتوای خود را با بهترین کانال توزیع تبلیغات مطابقت دهیم؟

blog طی دو دهه گذشته دنیای بازاریابی دچار یک انقلاب فنی عظیم شده است. اکنون بازاریابان توانایی ارائه مستقیم محتوا به مخاطبان را به عنوان بسترهایی....

چگونه محتوای خود را با بهترین کانال توزیع تبلیغات مطابقت دهیم؟

blog طی دو دهه گذشته دنیای بازاریابی دچار یک انقلاب فنی عظیم شده است. اکنون بازاریابان توانایی ارائه مستقیم محتوا به مخاطبان را به عنوان بسترهایی دارند که آنها را قادر به ارسال پیام های هدفمند، خرید برنامه ای رسانه و توزیع خودکار کرده و باعث تغییر چشمگیر فضای بازاریابی شده است. به همین دلیل، بازاریابی....
آذر ۲۵, ۱۳۹۹
آذر ۲۰, ۱۳۹۹

محتوی متنی و تاثیر آن در ارتقاء اعتبار گوگل (Textual content and its effect on promoting Google credibility)

blog چرا ساختار متن برای سئو مهم است؟ (محتوی متنی و تاثیر آن در ارتقاء اعتبار گوگل) ساختار متون در سایت شما برای سئو مهم است.....

محتوی متنی و تاثیر آن در ارتقاء اعتبار گوگل (Textual content and its effect on promoting Google credibility)

blog چرا ساختار متن برای سئو مهم است؟ (محتوی متنی و تاثیر آن در ارتقاء اعتبار گوگل) ساختار متون در سایت شما برای سئو مهم است. اگر محتوای شما به وضوح ساختار یافته باشد، شانس کسب رتبه خوب در Google بیشتر خواهد بود.  در این مطلب، به شما می گوییم که چرا ساختار متن ضروری است.....
آذر ۲۰, ۱۳۹۹
آذر ۱۵, ۱۳۹۹

نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان ، شهرهای هوشمند (Innovation and creativity in the construction industry, smart cities)

blog فناوری باعث ایجاد نوآوری در صنعت ساختمان می شود نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان، بدون شک فناوری ساخت یکی از جالب ترین جیب های....

نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان ، شهرهای هوشمند (Innovation and creativity in the construction industry, smart cities)

blog فناوری باعث ایجاد نوآوری در صنعت ساختمان می شود نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان، بدون شک فناوری ساخت یکی از جالب ترین جیب های نوآوری در اقتصاد امروز است. طبق داده های Crunchbase ، بودجه شرکت های نوپای ساخت و ساز مستقر در ایالات متحده ۳۲۴ درصد افزایش یافته و به ۳.۱ میلیارد دلار....
آذر ۱۵, ۱۳۹۹
آذر ۱۰, ۱۳۹۹

تاثیرات بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی

blog تاثیرات بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی اگر در صنعت ساخت و ساز هستید، ممکن است بازاریابی دورترین چیز از....

تاثیرات بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی

blog تاثیرات بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی اگر در صنعت ساخت و ساز هستید، ممکن است بازاریابی دورترین چیز از ذهن شما باشد، مگر اینکه مشاغل مشکلی داشته باشید. بازاریابی در مورد کسب و کار شما به احتمال زیاد بهترین نکته در ذهن شما است.اگر شما یک تیم اختصاصی بازاریابی....
آذر ۱۰, ۱۳۹۹