Mosalas Advertising Group

Demo Reel

خانه مشاوره
DEMO REEL

صفحه اصلی / خدمات ما / دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing)

تسهیل نیاز های ارتباطی در دنیای دیجیتال هدف ما از راه اندازی این بخش بوده است.

“ارتباط” بعد از نیاز های فیزیولوژیک و امنیت مهم ترین نیاز بشر است که با پیشرفت تکنولوژی روش های جدیدی برای آن فراهم شده.

این نیاز ارتباطی همان چیزی بوده که بعد از کشف علمی آن، کمپانی ها توانستند علاوه پیدا کردن محبوبیت، از آن برای درامد زایی  نیز استفاده کنند.

 ولی ماجرا به همینجا ختم نمی شود. دنیای دیجیتال امروز به یک غول ارتباطی تبدیل شده که نه فقط نیاز ها را برطرف میکند که نیاز آفرینی هم میکند ، شرکت ها چیزی را می فروشند که مشتری به آن نیازی ندارد و با ساخت تصور زندگی باکیفیت تر به همراه یک محصول، می توانند آن را به فروش برسانند.

ترکیب این نیاز های روانشناختی با علم روز بازاریابی ، این امکان را فراهم کرده تا بتوان پیام درست را در لحظه درست و در مکان مناسب به دست مخاطب هدف مشخص رساند.این یعنی فروش بدون درگیر شدن با مکان های فیزیکی بیشتر و سهولت برای انتخاب مشتری.

یعنی حداکثر بهره وری.

خدمات دیجیتال مارکتینگ آژانس مثلث - بازاریابی دیجیتال - مجموعه تبلیغاتی مثلث

بخش دیجیتال مارکتینگ مثلث ،

به دنبال رونق دادن به کسب و کار هایی است که می خواهند مشتری خود را در فرایندی پیچیده تر ولی ارزان تر پیدا کنند. مشتری ای که برای رسیدن به خدمات یا محصول مورد نظرش راه های بسیاری را در اینترنت تجربه میکند و درباره کیفیت و ارزش آن به راحتی تصمیم می گیرد.

اینترنت به سرگرمی ما تبدیل شده! به علاقه مندی ما برای حضور در آن و برای ارائه هرآنچه که بتوان تصور آن را کرد!  اینترنت به ما کمک میکند تا بتوانیم به مشتریانمان برای رسیدن به اهداف خاص خود و بر اساس نیاز های خاص ایشان عملیاتی متفاوت را در آن طرح ریزی و اجرا کنیم.

شرکت هایی که ما افتخار همکاری با آن ها را داشته ایم به این موضوع آگاه میشوند که میتوانند با برنامه ریزی دقیقتری به هدف مشخص رسید و هزینه ها را نیز در مقایسه با بازخورد مالی متناسب کرد.

ما می خواهیم که با حداقل هزینه به حداکثر مخاطب دسترسی پیدا کنیم، نمیخواهیم مخاطب را از خود فراری بدهیم، وقتی که او نمیخواهد کسی را ببیند و سکوت داشته باشد، جلوی چشمانش به عنوان مزاحم دیده شویم!

دنیای دیجیتال (اینترنت، تلفن های همراه و غیره … ) ابزاری بسیار وسیع برای رساندن پیام به دست مخاطب است. البته که اینترنت و اطلاعات همیشه در دسترس هستند ولی حجم آنها آنقدر زیاد است که مخاطب دیگر وقتی برای دیدن بنر شما در سایت های فروش نمیگذارد. اما همچنان مخاطب ما به دنبال چیزی میگردد و این نقطه ای است که ما پیام مشتریمان را به اون خواهیم رساند!

مخاطب متصور ما منفعل نیست و ما نیز با رسد کردن فعالیت ها و خواسته های او در دنیای بزرگ اینترنت و شبکات اجتماعی راهی برای رساندن پیام خود به مشتری خواهیم یافت.

هزینه های دیجیتال مارکتینگ مهمترین مزیت استفاده از آن نیست. درست است که در مقایسه با اجرای چندین بیلبورد چندصد میلیونی دیجیتال مارکتینگ بسیار راه های ارزانتری برای رسیدن به همان میزان مخاطب را دارد. ولی مزیت بزرگتر آن اثربخشی آن و درگیری مخاطب با پیام است. در دنیای دیجیتال مخاطب انتخاب میکند که با شما آشنا بشود یا خیر و خود این یعنی برد چون در بین دو گزینه اصلی انتخاب مخاطب قرار گرفته اید. درصورتی که بیلبورد ها چون بالاجبار جلوی چشمان مخاطب قرار میگیرند حتی تاثیر منفی نیز دارند و برای جبران این تاثیر شرکت های تبلیغاتی با تکنیک های بسیار پیچیده تر جذب مجبور به درگیر کردن مخاطب هستند که همیشه نیز موفق نیستند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ مثلث - موفقیت در دیجیتال مارکتینگ - مجموعه تبلیغاتی مثلث

بخش های مختلف فعالیت ما

طراحی گرافیک دیجیتال و شخصی سازه شده

موشن گرافی و اینفوگرافی

سئو

طراحی سایت

ایمیل مارکتینگ

تولید محتوای فضای دیجیتال

کنترل محتوا

افزایش ترافیک ارگانیک سایت

کمپین های تبلیغاتی دیجیتال

فروش مستقیم به خریدار

کاهش قیمت در لید و افزایش ایمپرشن

پروموشن با ابزار های گسترده

حفظ رکورد های رجوع به سایت

.

فعالیت ها و ابزارهایى که براى بازاریابى محصولات و خدمات در بستر دیجیتال مورد استفاده قرار مى گیرد. 
تولید محتوا ، استراتژى محتوا ، سئو ، ایمیل مارکتینگ و …. از نمونه ابزار هاى دیجیتال مارکتینگ محسوب مى شوند.

بازاریابی دیجیتال به مجموعه ابزارها و فعالیت‌هایی اطلاق می‌شود که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال (وب سایت- اینترنت- موبایل- شبکه‌های اجتماعی و …) مورد استفاده قرار می‌گیرند.

یکی از اصلی‌ترین شیوه‌های خرید مردم، خرید در فضای آنلاین (مجازی یا الکترونیک) است، فضایی که امروز بیشتر وقتشان را صرف آن می‌کنند. علم بازاریابی همواره به ارتباط با مخاطبان در بهترین مکان و زمان تاکید دارد پس جایی که مردم بیشتر وقتشان را صرف آن می‌کنند، بهترین جای ملاقات شما با آنهاست. دیجیتال مارکتینگ به تمام تلاشهای بازاریابی و تبلیغات که از مجاری‌ دیجیتال مانند وب‌سایتها، موتورهای جستجو، رسانه‌های اجتماعی، ایمیل، برنامه‌های موبایل و … استفاده می‌کند، گفته می‌شود.بخش دیجیتال مارکتینگ (مراحل و چگونگی ارایه خدمات)


– برگزاری جلسه مشاوره و شناسایی نیازهای شما
– بررسی بازار شامل: تجزیه و تحلیل وضعیت کسب و کار شما، بررسی جایگاه برند و محصولاتتان در بین مخاطبین هدف، شناسایی و آنالیز رقبا و فعالیتهای بازاریابی دیجیتالی‌شان و بررسی SWOT
– شناخت و تعریف مخاطبان هدف
– تعیین و تنظیم اهداف
– تدوین استراتژی
– طراحی و برنامه‌ریزی استفاده اثربخش از ابزارهای راهبردی (رسانه‌ها) دیجیتال مارکتینگ
– تدوین بودجه
– اجرا
– تنظیم گزارش ماهیانه از آنالیز نتایج و روند اجرایی پروژهخدمات در حوزۀ دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال):


۱- طراحی وب‌سایت‌های داینامیک (شخصی، شرکتی، فروشگاهی و …) با گرافیک بدیع و به صورت Full Responsive
2-انجام فعالیتهای سئو (SEO) برای حضور شرکتها در صفحه اول گوگل
۳- طراحی، مدیریت و توسعۀ کانالهای تلگرام و اینستاگرام
۴- تبلیغات هدفمند در بستر فضای مجازی و وب‌سایت‌های مطرح و کانال‌های اینستاگرام و تلگرام پرمخاطب
۵- بازاریابی محتوا (Content Marketing) با قابلیت تولید و نشر ویدئو، موشن گرافیک، اینفوگرافیک و …
۶- بازاریابی از طریق «ارسال ایمیل» و «اس ام اس» انبوه
۷- تولید انواع اپلیکیشن‌های تخصصی موبایل و سی‌دی‌های مولتی مدیا

 .1.1تیزر و فیلم صنعتی ، انیمیشن

تولید فیلم کوتاه تبلیغاتى با هدف تحریک ذهن مخاطب در کوتاه ترین زمان ممکن. 
مستند سازى با خلاقانه ترین وبه روزترین شیوه هاى اجرایى

 با استفاده از تجارب و دانش و اطلاعات هنرمندان حرفه‌ای در حوزه‌های ایده‌پردازی، طراحی و تدوین فیلم‌نامه، کارگردانی، تصویربرداری، بازیگری، گویندگی، آهنگ‌سازی و متخصصین کامپیوتر گرافیک (cg) تولید نمایید

فیلم صنعتی

امروزه، فیلم‌های صنعتی به علت معرفی توانمندی‌ها و فنّاوری های شرکتها، نقش بسیار مهمی در صنعت تبلیغات و روابط عمومی ایفا می‌نمایند. این فیلم‌ها که با معرفی و نمایش دقیق خطوط تولید، ماشین‌آلات، آزمایشگاه‌ها، واحدهای تحقیق و توسعه و محصولات کارخانجات صنعتی شکل می‌گیرند، ضمن تاثیرگذاری بالا قابلیت پخش به صورت رپورتاژ آگهی در تلویزیون را نیز دارا می‌باشند. از کارکردهای دیگر فیلم‌های صنعتی می‌توان به پخش آنها در مناسبتهای خاص، سمینارها و نمایشگاه‌ها اشاره نمود.

خدمات دیجیتال مارکتینگ آژانس مثلث - تولید در بازاریابی دیجیتال - مجموعه تبلیغاتی مثلثخدمات  در حوزۀ تولید و پخش :


۱- تولید تیزرهای تبلیغاتی رادیویی
۲- تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی (رئال- انیمیشن، تلفیق رئال و انیمیشن) (TVC)
3- تولید فیلم‌های صنعتی تبلیغاتی از خط تولید کارخانه‌ها و مراکز صنعتی
۴- تولید رپرتاژ آگهی‌های تبلیغاتی برای پخش از شبکه‌های تلویزیونی
۵- تصویربرداری از همایش‌ها و مناسبتها (Event)
6- تولید ویدیوهای تبلیغاتی برای شبکه‌های اجتماعی (Video Marketing)
7- تولید موشن گرافیک‌ برای فضای مجازی

۱.۲. گرافیک

طراحی و تولید برند بوک

برند بوک ( راهنمای برند ) سندی است که شیوه به کارگیری تمامی عناصر یک برند و مرتبط با آن را به صورت دقیق و یکپارچه مشخص می‌سازد. برند بوک شامل همه چیز از طراحی لوگو و چگونگی استفاده از آن، طراحی اوراق اداری، استفاده از فونت‌های مجاز و کاربردی و تایپوگرافی، رنگهای اصلی و مجاز و رنگهای مکمل و ثانویه، راهنمای چگونگی استفاده از تصاویر و شیوه‌های تصویرسازی، به کارگیری آیکون‌ها، ظاهر وب سایت و صفحات اجتماعی، متن و لحن پیام، ارتباطات افراد با مخاطبین، پوشش و لباس کارمندان و … می‌باشد. همچنین کتابچه برند یک راهنمای ضروری برای گرافیست‌ها و طراحان برای خلق آثار تبلیغاتی یکپارچه و با وحدت رویه می‌باشد. 
به طور کلی انجام هرگونه فعالیتهای تبلیغاتی، بدون توجه به هویت برند، عناصر و ارزشهای برند، موجب اغتشاش تصویر برند در ذهن مخاطبین می‌گردد که این مورد اهمیت برند بوک و استفاده از آن را مشخص می‌نماید. واحد طراحی گرافیک شرکت مثلث با سابقه طراحی ده‌ها آرم و برند بوک برای شرکتهای بزرگ ایرانی را داشته است و متعاقب آن طی این سالها به فعالیتهای تبلیغاتی بعدی ایشان پرداخته است.

خدمات دیجیتال مارکتینگ مثلث - پخش در بازاریابی دیجیتال - مجموعه تبلیغاتی مثلث

طراحی یک پارچه کمپین های تبلیغاتی (بازاریابی دیجیتال)

یکی از خدمات اصلی واحد گرافیک مجموعه مثلث ، طراحی یکپارچه کمپین‌های تبلیغاتی، توسط اتاق فکر این واحد می‌باشد. این مهم پس از انجام تحقیقات بازار و تدوین مارکتینگ پلن و با روشن شدن مخاطبین هدف و شعارهای محوری و توسط موسسه اطلاعات فردا و یا اطلاعات منتقل شده از سوی مشتری در جلسات فی مابین شکل می گیرد و نتایج آن به اتاق فکر مجموعه مثلث جهت ارائه کار خلاقانه منتقل می‌گردد. 


اتاق فکر  مثلث پس از دریافت کامل موضوع، تلاش دارد با ایجاد وحدت رویه در طراحی، کمپین تبلیغاتی موفقی را که مطابق با اهداف بازاریابی هر شرکت می‌باشد به بهترین وجه و با استفاده از تمامی رسانه‌های اصلح و تاثیرگذار به تصویر بکشد.
بدیهی است این کمپین یکپارچه که از رسانه‌های مختلفی چون تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی و رادیویی، بیلبورد، روزنامه و مطبوعات، شبکه‌های اجتماعی و … بهره می‌برد به سبب اینکه دارای یک یکپارچگی و انسجام در شیوه طراحی، شعار و گرافیک می‌باشد، تاثیر بسیار بالایی را ایجاد می کند و بینندگان با مشاهده هر رسانه تبلیغاتی به یاد بقیه رسانه‌ها می افتند و این رسانه‌ها با هم افزایی، اهداف کمپین را با قدرت و سرعت بیشتری پیش می‌برند.