Mosalas Advertising Group
مشاوره
DEMO REEL

صفحه اصلی / وبلاگ / نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان ، شهرهای هوشمند (Innovation and creativity in the construction industry, smart cities)

فناوری باعث ایجاد نوآوری در صنعت ساختمان می شود

نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان، بدون شک فناوری ساخت یکی از جالب ترین جیب های نوآوری در اقتصاد امروز است. طبق داده های Crunchbase ، بودجه شرکت های نوپای ساخت و ساز مستقر در ایالات متحده ۳۲۴ درصد افزایش یافته و به ۳.۱ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸ رسیده است ، در حالی که ۷۳۱ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ بود.  سرمایه گذاری شامل سخت افزار ، نرم افزار ، هوش مصنوعی و سایر فناوری های جذاب است.

صنعت ساخت و ساز اساساً توسط دنیای فناوری و VC نادیده گرفته شد. توجه به این نکته مهم است که اکثر این فن آوری های ساختمانی جدید به کسب و کار اختصاص یافته است آنها بخشی از فناوری را اعم از سخت افزار یا نرم افزار به شرکتی در فضای ساخت و ساز می فروشند و سپس این فناوری توسط برخی زیرمجموعه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان - فناوری باعث ایجاد نوآوری در صنعت ساختمان - آژانس تبلیغاتی مثلث

نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان – فناوری باعث ایجاد نوآوری در صنعت ساختمان

خلاقیت و نوآوری در ساخت و ساز

موفق ترین شرکتهای ساخت و ساز کوچک و بزرگ ​​(که کمتر از ۵۰۰ کارمند دارند) خلاق هستند.  و می توانید آن را در بسیاری از جنبه های تجارت استفاده کنید.

کار ساخت و ساز خلاقانه با یک مدیرعامل خلاق شروع می شود.  مانند اکثر صفات دیگری که قرار است پوشش دهیم ، خلاقیت نیز لازمه یک شرکت ساخت و ساز است .  شما در مرحله قبل از پیشنهاد، توانایی تفکر خارج از چارچوب یک شرکت را مشاهده خواهید کرد و نتیجه دقیقاً در محصول نهایی ادامه خواهد یافت.

خلاقیت داشتن با یک برنامه زمانی می تواند بر همه چیز از نیروی انسانی گرفته تا تجهیزات تا تحویل ساختمان تأثیر بگذارد.  که می تواند به معنای تفاوت در خرید همه مواد در یک زمان، با نرخ پایین تر ، اما مذاکره در مورد یک معامله برای ذخیره سازی با GC باشد.

ایده های ساخت و ساز

چرا ایده برای صنعت ساخت و ساز وجود ندارد؟  احتمالاً به این دلیل است که عادات ارتباطی کارگران ساختمانی اساساً با کارمندان دفتر متفاوت است.  اما هرکسی برای درک این عادت ها وقت بگذارد و محصولی را بسازد که کارگران واقعاً از استفاده از آن لذت می برند، کسی است که این فرصت را به دست می آورد.

بستر جدیدی در بازار کارگران ساختمانی را به هم متصل می کند و به آنها امکان می دهد تا ضمن حل بحران کمبود نیروی کار در صنعت، به شرکت های ساختمانی متصل شوند.

نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان - ایده های ساخت و ساز - آژانس تبلیغاتی مثلث

نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان – ایده های ساخت و ساز – مثلث

بازار کار

بازار کار ساخت و ساز غیر قابل انکار است  به طور کلی، کارگران ساختمانی از رزومه استفاده نمی کنند، زیرا رزومه کتبی روش موثری برای نشان دادن مهارت یک سازنده نیست.  کارگرانی که ساختمان می سازند ترجیح می دهند وسایل خود را از طریق عکس و فیلم نشان دهند زیرا یک محیط بسیار جذاب تر برای آنچه که می خواهند برقرار کنند است.

به همین دلیل است که این کارگران در لینکدین نیستند و هیئت های کاریابی سنتی برای گرفتن آنها نیز تلاش کرده اند.  یک شکایت مشترک در بین پیمانکاران / سازندگان این است که آنها نمی توانند به اندازه کافی کارگر ماهر برای پروژه های خود پیدا کنند.  هنوز بستر عمیقی برای دسترسی به افراد ماهر وجود ندارد، زیرا هیچ کاری برای کارگر به وجود نشده است.

شهرهای هوشمند - بازار کار ساخت و ساز ساختمان  - مجموعه تبلیغاتی مثلث

بازار کار ساخت و ساز ساختمان

مبلغ پرداختی

به نوعی صنعت ساخت و ساز هنوز به شدت به کاغذ متکی است.  سیستم عامل های پرداخت دیجیتال مانند Stripe برای حمایت از صنایعی مانند تجارت الکترونیکی به روی کار آمده اند، اما هنوز کسی نتوانسته است به طور قطعی فضای ساخت و ساز را به دست آورد.

دریافت به موقع حقوق برای پیمانکاران و کارگران یک نگرانی بزرگ و بازدارنده رشد ساخت و ساز است.  سیستم های پرداخت باید متفاوت برای این صنعت کار کنند که این یک مسئله قابل حل است.

 این روزها در فضای فناوری ساخت و ساز چیزهای زیادی وجود دارد،این صنعتی است که برای نوآوری و ایجاد خلاقیت بیشتر رسیده است اما در اوایل دوره جدید این نوآوری هستیم. شرکتهایی که بزرگترین فرصتها را به دست می آورند، شرکت هایی هستند که محصولات خود را با کارگر ها می سازند.

ساخت و ساز و تکنولوژی دوقلو های دیجیتالی

ساخت و ساز همچنان یک صنعت غیرمتمرکز است، و رابط های همپوشانی و ناکارآمد بین طراحی، ساخت و بهره برداری وجود دارد. در یک ساختمان تکنولوژی دوقلو های دیجیتالی نمایشی مجازی از دارایی های فیزیکی و یا پروژه ها را شامل می شود، از جمله تمام اطلاعات از طراحی تا ساخت و بهره برداری! با اتصال نقشه ها ، مهندسی ، داده های جغرافیایی و سایر داده ها ، می توان این سیلوهای جداگانه داده را به صورت یکپارچه مدیریت کرد و ساختار را متحول کرد.

این نوع ساختمان ها می تواند تمام داده های دریافتی را تجزیه و تحلیل کرده و از آنها برای بهبود مستمر استفاده کند و حتی این اتفاق می تواند از نظر پاسخ به تغییرات ، بهبود عملیات و ارزش افزوده مزایای بیشتری داشته باشد. از آنها می توان برای ساخت و ساز، ساختمان ، حتی استقرار شهرهای هوشمند استفاده کرد.

نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان - ساخت و ساز و تکنولوژی دوقلو های دیجیتالی - مجموعه تبلیغاتی مثلث

نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان – ساخت و ساز و تکنولوژی دوقلو های دیجیتالی

هواپیماهای بدون سرنشین در ساخت و ساز

هواپیماهای بدون سرنشین کاربردهای گسترده ای در عملیات پس از ساخت دارند.  بررسی زمینی ساختمان ها از نمای بالا و اطراف ، وقتی عناصر زمین شناسی شناسایی نشده در محل کشف می شود.

علاوه بر این، استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین می تواند بر ایمنی نیروی کار تأثیر بگذارد.  در حین ساخت ، دسترسی به مناطق صعب العبور و خطرناک بدون نگرانی و ایمنی مربوط به بازرسی توسط یک فرد، بسیار ایمن تر است.  همچنین می توان از آنها برای نقشه برداری از تغییرات پروژه ، پیگیری هرگونه خطای زمان واقعی در ساخت را به انجام رساند.

واقعیت مجازی در ساخت و ساز

نکته ای که در مورد واقعیت مجازی (AR) وجود دارد این است که این به معنای یک محیط جزئی ارائه شده است نه یک محیط کاملاً مجازی! اگرچه ممکن است یک تجربه واقعیت مجازی برای نشان دادن آنچه ممکن است در آینده به نظر برسد، برای سرمایه گذاران مفید باشد، AR پوشش چشم اندازهای دنیای واقعی را فراهم می کند.

این بدان معنی است که اطلاعات مربوط به جزئیات وظایف، هشدارهای ایمنی و سایر پشتیبانی ها می تواند از آنچه کارگران روی تبلت ها یا از طریق عینک های هوشمند و حتی کلاه های سخت می بینند، ارائه شود.

خلاقیت و نوآوری در صنعت ساختمان - واقعیت مجازی در ساخت و ساز - مجموعه تبلیغاتی مثلث

خلاقیت و نوآوری در صنعت ساختمان – واقعیت مجازی در ساخت و ساز

بازگشت به اصول اولیه ساخت

 هنگامی که ما در مورد نوآوری صحبت می کنیم، فرض بر این می شود که ما در مورد پیشرفت های مبتنی بر محاسبات صحبت می کنیم، با این وجود یکی از جالب ترین پیشرفت های اخیر در ساخت و ساز کشف این است که می توان از اصول اولیه ساخت و ساز بهترین کار نوآوری را ایجاد کرد!

ربات ها

ربات ها امروزه در محدوده ای از اندازه ها استفاده می شود.  در حال حاضر ویلموت دیکسون در حال آزمایش Eksovest ، یک جلیقه اسکلت خارجی رباتیک است که به محافظت از فرم انسان کمک می کند.  ایده این است که باید در بلند کردن وسایل و انجام کارهای سربار تکراری کمک کند.

 رباتیک پیشرفته ساخت و ساز از TyBot خود برای بستن میله های تقویت کننده فولادی برای پروژه های ساختمانی استفاده می کند ، در حالی که Q-Bot کوچک از طریق استفاده از مواد عایق در فضای بین تخته های کف و پایه ها به مقاوم سازی ساختمان کمک می کند.

 معماری پیشرفته کاتالونیا در اسپانیا در حال ایجاد گروه خاصی از ربات های سازه ای است.  این “مینی سازنده ها” مانند چاپگرهای سه بعدی کوچک هستند که مواد را به صورت لایه لایه  کنار هم متصل می کنند.

خلاقیت و نوآوری در صنعت ساختمان - ربات ها در ساخت و ساز - مجموعه تبلیغاتی مثلث

خلاقیت و نوآوری در صنعت ساختمان – ربات ها در ساخت و ساز

مطالب مرتبط :

Innovation and creativity in the construction industry, smart cities

مشاهده نظرها +
بستن نظرها -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب وبلاگ
آذر ۳۰, ۱۳۹۹

تاثیرات برند معماری در صنعت ساختمان ؟

blog معماری چگونه ساخت و ساز را تحت تأثیر قرار می دهد؟ در طول تاریخ، معماری به عنوان نماینده ساخت و ساز از جامعه ایستاده است،....

تاثیرات برند معماری در صنعت ساختمان ؟

blog معماری چگونه ساخت و ساز را تحت تأثیر قرار می دهد؟ در طول تاریخ، معماری به عنوان نماینده ساخت و ساز از جامعه ایستاده است، که نشان دهنده ارزش ها، موفقیت ها و تمدن ها در طول زمان است. از سازه های بنای یادبود گرفته تا اقامتگاه ها و ساختمانهایی که بافت یک شهر را....
آذر ۳۰, ۱۳۹۹
آذر ۲۵, ۱۳۹۹

چگونه محتوای خود را با بهترین کانال توزیع تبلیغات مطابقت دهیم؟

blog طی دو دهه گذشته دنیای بازاریابی دچار یک انقلاب فنی عظیم شده است. اکنون بازاریابان توانایی ارائه مستقیم محتوا به مخاطبان را به عنوان بسترهایی....

چگونه محتوای خود را با بهترین کانال توزیع تبلیغات مطابقت دهیم؟

blog طی دو دهه گذشته دنیای بازاریابی دچار یک انقلاب فنی عظیم شده است. اکنون بازاریابان توانایی ارائه مستقیم محتوا به مخاطبان را به عنوان بسترهایی دارند که آنها را قادر به ارسال پیام های هدفمند، خرید برنامه ای رسانه و توزیع خودکار کرده و باعث تغییر چشمگیر فضای بازاریابی شده است. به همین دلیل، بازاریابی....
آذر ۲۵, ۱۳۹۹
آذر ۲۰, ۱۳۹۹

محتوی متنی و تاثیر آن در ارتقاء اعتبار گوگل (Textual content and its effect on promoting Google credibility)

blog چرا ساختار متن برای سئو مهم است؟ (محتوی متنی و تاثیر آن در ارتقاء اعتبار گوگل) ساختار متون در سایت شما برای سئو مهم است.....

محتوی متنی و تاثیر آن در ارتقاء اعتبار گوگل (Textual content and its effect on promoting Google credibility)

blog چرا ساختار متن برای سئو مهم است؟ (محتوی متنی و تاثیر آن در ارتقاء اعتبار گوگل) ساختار متون در سایت شما برای سئو مهم است. اگر محتوای شما به وضوح ساختار یافته باشد، شانس کسب رتبه خوب در Google بیشتر خواهد بود.  در این مطلب، به شما می گوییم که چرا ساختار متن ضروری است.....
آذر ۲۰, ۱۳۹۹
آذر ۱۵, ۱۳۹۹

نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان ، شهرهای هوشمند (Innovation and creativity in the construction industry, smart cities)

blog فناوری باعث ایجاد نوآوری در صنعت ساختمان می شود نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان، بدون شک فناوری ساخت یکی از جالب ترین جیب های....

نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان ، شهرهای هوشمند (Innovation and creativity in the construction industry, smart cities)

blog فناوری باعث ایجاد نوآوری در صنعت ساختمان می شود نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان، بدون شک فناوری ساخت یکی از جالب ترین جیب های نوآوری در اقتصاد امروز است. طبق داده های Crunchbase ، بودجه شرکت های نوپای ساخت و ساز مستقر در ایالات متحده ۳۲۴ درصد افزایش یافته و به ۳.۱ میلیارد دلار....
آذر ۱۵, ۱۳۹۹
آذر ۱۰, ۱۳۹۹

تاثیرات بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی

blog تاثیرات بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی اگر در صنعت ساخت و ساز هستید، ممکن است بازاریابی دورترین چیز از....

تاثیرات بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی

blog تاثیرات بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی اگر در صنعت ساخت و ساز هستید، ممکن است بازاریابی دورترین چیز از ذهن شما باشد، مگر اینکه مشاغل مشکلی داشته باشید. بازاریابی در مورد کسب و کار شما به احتمال زیاد بهترین نکته در ذهن شما است.اگر شما یک تیم اختصاصی بازاریابی....
آذر ۱۰, ۱۳۹۹