Mosalas Advertising Group
مشاوره
DEMO REEL

صفحه اصلی / وبلاگ / چرا برنامه ریزی در تولید و پخش محتوای تبلیغاتی مهم است؟ (Why is planning important in the production and distribution of advertising content?)

استراتژی و برنامه ریزی در توزیع محتوا طرحی است (برنامه ریزی در تولید و پخش محتوای تبلیغاتی) که به کسب و کار کمک می کند محتوای خود را منتشر کند، خواه تبلیغ آخرین محصول و جدیدترین آن باشد و یا کتاب الکترونیکی جدیدی را به اشتراک بگذارد. انتشار مطالب فقط می تواند شما را تا محتوای منشر شده ببرد. اما استراتژی توزیع محتوا باعث می شود که اکثر افرادی که شما و نوع بیزینس شمارا دنبال می کنند   دیده می شود.

استراتژی های توزیع محتوا به دلیل مقدار داده ای که افراد و برند ها در هر دقیقه ایجاد می کنند مهم هستند.

به این آمار نگاه کنید:

کاربران اینستاگرام ۴۶۷۴۰ پست در دقیقه منتشر می کنند.

کاربران توییتر هر دقیقه ۴۵۶۰۰۰ توییت ارسال می کنند.

گوگل در هر دقیقه ۳،۶۰،۷۰۸۰ جستجو انجام می دهد.

LinkedIn هر روز بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر وارد سیستم می کند.

این آمار بدون شک گیج کننده است.  اما چیزی که همه این آمارها نشان می دهند مهم است، هر دقیقه محتوای زیادی تولید می شود!

استراتژی توزیع محتوا چیست؟

استراتژی توزیع محتوا یک سند استراتژیک است که یک سازمان برای هدایت تلاش های بازاریابی خود برای ارتقا پست ها، منابع و سایر دارایی های محتوایی ایجاد می کند.

دلایل ایجاد استراتژی توزیع محتوا بسیار زیاد است. تصادفی بودن پست را از بین می برد و ساختار فرآیند تبلیغ را فراهم می کند.

 یک استراتژی متفکر توزیع محتوا روند دستیابی به مخاطب را در زمان مناسب ساده می کند و آنها را متقاعد می کند که اقدامات مورد نظر در مورد دارایی محتوای شما را انجام دهند، خواه بارگیری کتاب الکترونیکی باشد ، یا ثبت نام برای یک خبرنامه یا رزرو نسخه ی نمایشی در وب سایت شما.

استراتژی محتوا بخشی از برنامه بازاریابی شماست که به طور مداوم شما و تخصصی که در صنعت خود دارید را نشان می دهد. شاید شما هم شنیده باشید که ایجاد محتوا چقدر برای رشد کسب و کار شما مهم است، اما همانطور که در این پست خواهید دید، هدف آن باید برنامه ریزی شده باشد.

هنگامی که شما یک استراتژی محتوا تهیه می کنید، چند سوال برای پاسخ دادن وجود دارد.

 اکنون که راهکار توزیع محتوا را در مورد چرایی و دلیل آن فهمیدیم ، اجازه دهید برخی از سوالات دیگری را که احتمالاً دارید، برطرف کنیم.

چه کسی مطالب شما را می خواند؟

 مخاطبان محتوای شما چه کسانی هستند؟  برای چند مخاطب محتوا ایجاد می کنید؟  همانطور که ممکن است کسب و کار شما بیش از یک نوع مشتری داشته باشد، استراتژی محتوای شما می تواند بیش از یک نوع خواننده یا بیننده را تأمین کند. استفاده از انواع متنوعی از کانال ها به شما کمک می کند محتوای متفاوتی را به هر نوع مخاطبی که در ذهن دارید تحویل دهید و هرکسی را که شرکت شما با آن تجارت می کند درگیر کنید.

چه مشکلی را برای مخاطبان خود حل خواهید کرد؟

 در حالت ایده آل، محصول یا خدمات شما مشکلی را حل می کند که می دانید مخاطبان شما با آن مواجه هستند. با همین رمز، محتوای شما با شروع شناسایی فروش و مخاطب شما را بیشتر می کنید.

 یک استراتژی محتوای صحیح از افراد، محصول شما را پشتیبانی می کند: کسانی که هنوز می فهمند چالش های اصلی آنها چیست و کسانی که در حال حاضر برای غلبه بر این چالش ها از محصول شما استفاده می کنند.  محتوای شما راه حل (های) ارائه شده شما را تقویت می کند و باعث می شود مشتریان شما کاربران با کیفیت تری از محصول شما داشته باشند.

سوالات بزرگ درباره استراتژی های توزیع محتوا

 استراتژی بازاریابی (برنامه ریزی در تولید و پخش محتوای تبلیغاتی) برای هر مشاغل متفاوت به نظر می رسد، بنابراین استراتژی های توزیع محتوا نیز متفاوت خواهند بود.  قبل از این که از ابتدا شروع به ساختن یک طرح کنید، بیایید به سه سوال متداول بازاریاب درباره استراتژی های توزیع محتوا پاسخ دهیم.

سوال ۱

 آیا انواع مختلف مطالب باید استراتژی های مختلفی برای توزیع مطالب داشته باشند؟

 یکی از رایج ترین اشتباهاتی که مشاغل هنگام توزیع محتوای خود مرتکب می شوند استفاده از استراتژی توزیع یکسان برای کلیه دارایی های خود برای فروش و ایجاد محتوا است. اما این مانند ارسال رزومه و نامه برای بسیاری از مشاغل مختلف مشابه است و همه ما می دانیم که مورد آخر هرگز کارساز نیست.

سوال ۲

چگونه می توانم بدانم که استراتژی توزیع محتوا کار می کند؟

 این سوالی است که اغلب به آن بر می خوریم، انتشار محتوا مشکل است. تیم های بازاریابی برای ایجاد یک محتوا تلاش زیادی می کنند، آن را به سبک درجه یک توزیع می کنند و در پایان ، نمی توانند نوع پیش بینی های مورد انتظار خود را بدست آورند. این محتوا ممکن است مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار گیرد، اما هیچ چیز با ارزش واقعی نیست.

سوال ۳

آیا باید مسیر پولی را طی کنید یا به توزیع محتوای یونیک اکتفا کنید؟

بهترین کار این است که تلاش های توزیع محتوای خود را به صورت ارگانیک آغاز کنید.

 چگونه این کار را انجام میدهید؟

 هنگامی که محتوا در سایت شما منتشر شد، آن را به صورت یونیک در کانال هایی تحت مالکیت و مدیریت خود قرار دهید، با افراد تأثیرگذار تماس بگیرید یا مطالب خود را در شبکه های اجتماعی دیگر توزیع کنید.

نحوه ایجاد استراتژی توزیع محتوا

 در حال حاضر شما باید ایده روشنی در مورد اینکه یک استراتژی توزیع محتوا چیست، چگونه باید اقدامات توزیع خود را اندازه گیری کنید و اینکه آیا باید از مسیر درست یا مسیر یونیک محتوا استفاده کنید، داشته باشید.

نمونه هایی از ارتقا محتوا در مقابل توزیع محتوا

وقتی شرکت ها رویکرد تبلیغاتی را در پیش می گیرند، ممکن است برخی از کانال های ارتباط جمعی سنتی مانند روزنامه ها و رسانه های محلی را دربر بگیرند. به احتمال زیاد آنها بیشتر تبلیغات خود را در شبکه های اجتماعی معروف مانند Facebook ، Twitter و LinkedIn و یا اینستاگرام انجام خواهند داد.

می توانید به روزرسانی های خود را به نمایه عمومی شرکت خود ارسال کنید، و طرفداران و دنبال کنندگان شما می توانند به محتوای شما دسترسی پیدا کنند و به اشتراک بگذارند.

وقتی شرکت ها یک گام فراتر می روند و رویکرد توزیع را در پیش می گیرند، بیشتر توزیع آنها از طریق ایمیل و گروه های کسب و کار آنلاین بسیار هدفمند انجام می شود. با استفاده از این روش ها، شرکت ها می توانند مخاطبین خاص را هدف قرار دهند، پیام های دقیق تری تهیه کنند و حتی از ابزارهای شخصی سازی ویژه برای ارسال پیام شخصی به هر گیرنده استفاده کنند.   می توانند از نرم افزار اتوماسیون بازاریابی مانند HubSpot برای ارسال نامه های الکترونیکی خودکار به مخاطبین خود استفاده کنند، این یک جز component مهم در هر استراتژی تولید محتوا است.

کدام یک برای تولید محتوا بهتر است: تبلیغ یا توزیع؟

اگرچه می توانید برای هر دو طرف استدلال تعیین کنید،  اما این یک سوال ترفندانه است.  به منظور جلب بیشترین و مناسب ترین افراد برای مشاهده محتوای شما نتایج واقعی  باید از ترکیبی از هر دو استراتژی استفاده کنید.  تبلیغ محتوای شما در شبکه های اجتماعی مختلف نه تنها مهم است، بلکه توزیع محتوای خود در مخاطبین ایمیل مورد نظر به همان اندازه مهم است.  به این ترتیب می توانید میزان نمایش خود را به حداکثر برسانید و محتوای خود را در مقابل افرادی که بیشتر می خواهند آن را ببینند، به دست آورید.

Why is planning important in the production and distribution of advertising content?

مشاهده نظرها +
بستن نظرها -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب وبلاگ
آذر ۳۰, ۱۳۹۹

تاثیرات برند معماری در صنعت ساختمان ؟

blog معماری چگونه ساخت و ساز را تحت تأثیر قرار می دهد؟ در طول تاریخ، معماری به عنوان نماینده ساخت و ساز از جامعه ایستاده است،....

تاثیرات برند معماری در صنعت ساختمان ؟

blog معماری چگونه ساخت و ساز را تحت تأثیر قرار می دهد؟ در طول تاریخ، معماری به عنوان نماینده ساخت و ساز از جامعه ایستاده است، که نشان دهنده ارزش ها، موفقیت ها و تمدن ها در طول زمان است. از سازه های بنای یادبود گرفته تا اقامتگاه ها و ساختمانهایی که بافت یک شهر را....
آذر ۳۰, ۱۳۹۹
آذر ۲۵, ۱۳۹۹

چگونه محتوای خود را با بهترین کانال توزیع تبلیغات مطابقت دهیم؟

blog طی دو دهه گذشته دنیای بازاریابی دچار یک انقلاب فنی عظیم شده است. اکنون بازاریابان توانایی ارائه مستقیم محتوا به مخاطبان را به عنوان بسترهایی....

چگونه محتوای خود را با بهترین کانال توزیع تبلیغات مطابقت دهیم؟

blog طی دو دهه گذشته دنیای بازاریابی دچار یک انقلاب فنی عظیم شده است. اکنون بازاریابان توانایی ارائه مستقیم محتوا به مخاطبان را به عنوان بسترهایی دارند که آنها را قادر به ارسال پیام های هدفمند، خرید برنامه ای رسانه و توزیع خودکار کرده و باعث تغییر چشمگیر فضای بازاریابی شده است. به همین دلیل، بازاریابی....
آذر ۲۵, ۱۳۹۹
آذر ۲۰, ۱۳۹۹

محتوی متنی و تاثیر آن در ارتقاء اعتبار گوگل (Textual content and its effect on promoting Google credibility)

blog چرا ساختار متن برای سئو مهم است؟ (محتوی متنی و تاثیر آن در ارتقاء اعتبار گوگل) ساختار متون در سایت شما برای سئو مهم است.....

محتوی متنی و تاثیر آن در ارتقاء اعتبار گوگل (Textual content and its effect on promoting Google credibility)

blog چرا ساختار متن برای سئو مهم است؟ (محتوی متنی و تاثیر آن در ارتقاء اعتبار گوگل) ساختار متون در سایت شما برای سئو مهم است. اگر محتوای شما به وضوح ساختار یافته باشد، شانس کسب رتبه خوب در Google بیشتر خواهد بود.  در این مطلب، به شما می گوییم که چرا ساختار متن ضروری است.....
آذر ۲۰, ۱۳۹۹
آذر ۱۵, ۱۳۹۹

نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان ، شهرهای هوشمند (Innovation and creativity in the construction industry, smart cities)

blog فناوری باعث ایجاد نوآوری در صنعت ساختمان می شود نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان، بدون شک فناوری ساخت یکی از جالب ترین جیب های....

نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان ، شهرهای هوشمند (Innovation and creativity in the construction industry, smart cities)

blog فناوری باعث ایجاد نوآوری در صنعت ساختمان می شود نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان، بدون شک فناوری ساخت یکی از جالب ترین جیب های نوآوری در اقتصاد امروز است. طبق داده های Crunchbase ، بودجه شرکت های نوپای ساخت و ساز مستقر در ایالات متحده ۳۲۴ درصد افزایش یافته و به ۳.۱ میلیارد دلار....
آذر ۱۵, ۱۳۹۹
آذر ۱۰, ۱۳۹۹

تاثیرات بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی

blog تاثیرات بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی اگر در صنعت ساخت و ساز هستید، ممکن است بازاریابی دورترین چیز از....

تاثیرات بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی

blog تاثیرات بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی اگر در صنعت ساخت و ساز هستید، ممکن است بازاریابی دورترین چیز از ذهن شما باشد، مگر اینکه مشاغل مشکلی داشته باشید. بازاریابی در مورد کسب و کار شما به احتمال زیاد بهترین نکته در ذهن شما است.اگر شما یک تیم اختصاصی بازاریابی....
آذر ۱۰, ۱۳۹۹