Mosalas Advertising Group
مشاوره
DEMO REEL

صفحه اصلی / وبلاگ / چرا کسب و کار شما به گوگل نیاز دارد؟(Why does your business need Google?)

در حال حاضر کسب و کار موفق، کسب و کاری است که بهترین ایده ها را با هم ترکیب می کند و استراتژی های بازاریابی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با رقبا به رقابت بپردازید. و یکی از مهمترین نیازهای کسب و کار ها بعد خدمات آنلاین شان هست پس کسب و کار شما به گوگل نیاز دارد.

در این مقاله درباره اهمیت کار گوگل برای سایت شما صحبت کردیم،در ادامه می خوانید:

 1. چرا کسب و کار شما به گوگل نیاز دارد؟
 2. نحوه اعتماد سازی بین مشتریان
 3. نرخ های بهبود یافته کلیک، با رتبه بندی بالاتر با ستاره ارائه می شوند
 4. Google Reviews محتوای مشتری را ارائه می دهد
 5. ایجاد یک حلقه بازخورد
 6. تبدیل بازدید کنندگان سایت به مشتریان وفادار
 7. نظرات رتبه بندی موتور جستجو را بهبود ببخشید
 8. بازگشت سرمایه عالی
 9. رسیدگی به نگرانی های مشتریان
 10. تولید محصول جدید
 11. در ارتباط بودن با مشتریان
 12. محافظت از اعتبار شرکت

چرا کسب و کار شما به گوگل نیاز دارد؟

تا آنجا که به بررسی های آنلاین مربوط می شود Google در بالای لیست همه موتورهای جست و جو قرار دارد. نظرات گوگل اعتماد کاربران سراسر جهان را جلب کرده و آن را به یکی از محبوب ترین سیستم عامل های جست و جوی اطلاعات تبدیل کرده است.

مهم نیست که در کدام صنعت و کسب و کارفعالیت می کنید، نمی توان اهمیت Google Reviews را کم اهمیت دانست. این بررسی ها ممکن است بر مدیریت اعتبار آنلاین SEO  بهینه سازی موتور جستجو شما تأثیر بگذارد. در این مقاله چند دلیل وجود دارد که اهمیت Google Review را برای صاحبان مشاغل بسیار مهم می کند.

نحوه اعتماد سازی در بین مشتریان

دلیل اول یکی از مهمترین آنهاست. اعتماد در قلب یک کسب و کار موفق قرار دارد و به همین دلیل بسیاری از شرکت های امروزی در خدمات مدیریت اعتبار آنلاین سرمایه گذاری می کنند. مرورهای Google محبوب هستند، مردم دوست دارند قبل از تصمیم گیری در مورد خرید، درباره آنها بخوانند.

چند آمار برای بررسی وجود دارد:

بیش از ۹۰٪ خریداران به صورت آنلاین نظرات را می خوانند

بیش از ۸۰٪ مردم به این بررسی ها اعتماد دارند

بیش از ۷۰٪ پاسخ دهندگان نظرسنجی اظهار داشتند که بررسی های مثبت اعتماد آنها را به یک برند افزایش می دهد

Google جایی است که بیشتر کاربران اینترنت شرکت شما را پیدا می کنند، بنابراین بازخورد خوب احتمال تبدیل آنها به مشتری را افزایش می دهد.

نرخ های بهبود یافته کلیک، با رتبه بندی بالاتر با ستاره ارائه می شوند

نمایش رتبه بندی ستاره ها در نتایج موتور جستجو بهترین روش در بین مدیران کسب و کار آنلاین است. چرا؟ بیشتر مشتریان ترجیح می دهند کسب و کار دارای رتبه بالا را به کسانی که اصلاً رتبه بندی ندارند ترجیح دهند.

اگر این سایت ها دارای رتبه ستاره ای بالاتر باشند، ممکن است شرکت هایی که بین موقعیت های پنجم و دهم در صفحه اول Google قرار دارند، بیشتر از سایت هایی که نتایج بالاتری دارند بازدید داشته باشند.

Google Reviews محتوای مشتری را ارائه می دهد

بین محتوایی که ایجاد می کنید و محتوای ایجاد شده توسط مشتریان شما تفاوت اساسی وجود دارد. شما مسئول هستید و مطمئناً می خواهید کسب و کار خود را در بهترین حالت ممکن به تصویر بکشید. از طرف دیگر، مشتریان بی طرف نیستند، بنابراین آنها براساس تجربیاتی که داشته اند نظرات خود را می نویسند. مهم است که به یاد داشته باشید که هر بازبینی مثبت نخواهد بود زیرا رضایت همه افراد غیرممکن است.

ایجاد یک حلقه بازخورد

در یک حلقه بازخورد، صاحب مشاغل نظرات مشتریان را جمع آوری می کند و به آنها پاسخ مثبت می دهد. با Google Reviews، ایجاد حلقه بازخورد مثبت و یادگیری موارد زیر آسان تر است:

 • مشتری کدام خدمات و محصولی را دریافت کرده است
 • اینکه آیا این شرکت مطابق انتظارات مشتری بوده است یا خیر
 • مزایا و معایب کسب و کار

این عوامل و سایر عوامل به شرکت ها کمک می کند تا با منافع مشتری سازگار شوند و به مشاغل کاملاً متمرکز بر مشتری تبدیل شوند.

تبدیل بازدید کنندگان سایت به مشتریان وفادار

هدف یک کسب و کار افزایش فروش است. برای تحقق این هدف، باید بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کنید و نظرات Google به شما در این کار کمک می کند.

اگرچه طراحی وب سایت پاسخگو تجربه کاربر، زمان بارگذاری صفحه، محتوا و پیمایش از عوامل اساسی در نرخ تبدیل کلی شما هستند، بررسی های Google نیز قدرتمند هستند.

یک کسب و کار دارای رتبه بالا باید این رتبه را در سراسر سایت ارتقا دهد، زیرا انجام این کار اعتماد مشتری به برند تجاری را افزایش می دهد.

نظرات رتبه بندی موتور جستجو را بهبود ببخشید

مدیریت اعتبار آنلاین و بهینه سازی موتور جستجو برای همه مشاغل با حضور آنلاین بسیار مهم است. اگرچه ORM و SEO تفاوت های اساسی دارند، اما در مورد بررسی های Google با یکدیگر همپوشانی دارند.

این بازخورد می تواند به شرکت ها کمک کند تا شهرت آنلاین پیدا کرده و بیشتر نمایان شوند. تخمین زده شده است که بررسی های آنلاین ۱۰٪ از رتبه بندی موتور جستجو در یک شرکت را تشکیل می دهند و Google هنگام ارائه آن رتبه بندی ، کمیت و کیفیت بررسی ها را در نظر می گیرد.

بنابراین، منطقی است که بیشتر به بررسی آنلاین با کیفیت بپردازیم.

بازگشت سرمایه عالی

شما از قبل می دانید که بررسی های Google اعتماد مشتری و نرخ کلیک، میزان بازدید عمومی را افزایش می دهد و نرخ تبدیل را بهبود می بخشد. هر یک از این جنبه ها از جنبه های حیاتی SEO است که اگر با هم ترکیب شوند ، ROI بازاریابی شما را بهتر می کند.

هنگامی که از روش صحیح استفاده می کنید، بررسی های Google می تواند به افزایش بازده سرمایه شما کمک کند. ممکن است مدتی طول بکشد، اما ارزش انتظار را دارد.

رسیدگی به نگرانی های مشتریان

مشتریان ناراضی بیشتر از مشتریان خوشحال بازخورد می گذارند. با این حال، این چیز بدی نیست. شرکت ها می توانند با تشویق مشتریان راضی به ترک آنها، نظرات مثبتی کسب کنند. خشنود کردن از همه غیرممکن است و مجبور خواهید شد با مرور زمان بعضی اوقات کنار بیایید.

با گوش دادن و پاسخگویی به مشتریان خود از طریق مرورهای Google ، می توانید نگرانی های آنها را برطرف کرده و از شنیده شدن صدای آنها اطمینان حاصل کنید.

تولید محصول جدید

تولید محصول جدید تنها یک هدف است که می تواند از طریق استراتژی های بازاریابی دیجیتال محقق شود. مرورهای Google به شما کمک می کند مشتریان خود را شناسایی کنید، کسب خود را بهبود داده و مشتری خود را بیشتر کنید.

بدون استراتژی تولید محصول، فروش شما متضرر خواهد شد، اما با بررسی های Google ، می توانید مزیت رقابتی خود را حفظ کنید.

در ارتباط بودن با مشتریان

مدیریت آنلاین یک شرکت بدون دانستن اینکه دیگران چه نظری دارند غیرممکن است. وقتی صاحبان مشاغل بخشی، ایجاد تغییراتی که باعث بهبود تولید، فروش و خدمات به مشتریان می شود، آسان تر می شوند. مرورهای Google به شرکت ها کمک می کند تا رشد و تکامل خود را به روشی برآورده کنند که نیازهای مشتری را برآورده می کند.

محافظت از اعتبار شرکت

بررسی های آنلاین یک شرکت بازتاب شهرت آن است. وقتی شرکت ها محصولات بی کیفیت و خدمات ضعیفی به مشتری ارائه بدهند مردم مطمئناً در قالب یک بررسی بد، این موضوع را به جهانیان می گویند.

هر چند بررسی منفی تضمین نشده است، اما هیچ راهی برای مشتری بالقوه وجود ندارد تا تفاوت بین بررسی جعلی و قانونی را تشخیص دهد. اگر بازبینی منفی دریافت کردید، زیاد به آن توجه نکنید. آن را با چند بررسی مثبت متعادل کنید و ادامه دهید.

گوگل منابع دیگری را در نظر می گیرد

گوگل هنگام ایجاد رتبه بندی موتور جستجو، منابع بررسی خارج را در نظر می گیرد. در زمینه ORM، رقبا اغلب کمپین هایی را اجرا می کنند که به اعتبار سایر شرکت ها آسیب می رساند. خوشبختانه، چنین کمپینی احتمالاً صدمه کمی به رتبه شما خواهد زد، زیرا بررسی های مثبت در سیستم عامل های دیگر اثر را باطل می کند.

بنابراین، بهتر است مشتریان را تشویق کنید تا در سایر سیستم عامل ها مانند Yelp ، Amazon ، Facebook و Goodreads نظرات خود را بگذارند. مطمئن شوید که سیستم عامل ها به جایگاه شما مرتبط هستند، در غیر این صورت بررسی ها تاثیری ندارند.

Why does your business need Google?

Google

مشاهده نظرها +
بستن نظرها -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب وبلاگ
آذر ۳۰, ۱۳۹۹

تاثیرات برند معماری در صنعت ساختمان ؟

blog معماری چگونه ساخت و ساز را تحت تأثیر قرار می دهد؟ در طول تاریخ، معماری به عنوان نماینده ساخت و ساز از جامعه ایستاده است،....

تاثیرات برند معماری در صنعت ساختمان ؟

blog معماری چگونه ساخت و ساز را تحت تأثیر قرار می دهد؟ در طول تاریخ، معماری به عنوان نماینده ساخت و ساز از جامعه ایستاده است، که نشان دهنده ارزش ها، موفقیت ها و تمدن ها در طول زمان است. از سازه های بنای یادبود گرفته تا اقامتگاه ها و ساختمانهایی که بافت یک شهر را....
آذر ۳۰, ۱۳۹۹
آذر ۲۵, ۱۳۹۹

چگونه محتوای خود را با بهترین کانال توزیع تبلیغات مطابقت دهیم؟

blog طی دو دهه گذشته دنیای بازاریابی دچار یک انقلاب فنی عظیم شده است. اکنون بازاریابان توانایی ارائه مستقیم محتوا به مخاطبان را به عنوان بسترهایی....

چگونه محتوای خود را با بهترین کانال توزیع تبلیغات مطابقت دهیم؟

blog طی دو دهه گذشته دنیای بازاریابی دچار یک انقلاب فنی عظیم شده است. اکنون بازاریابان توانایی ارائه مستقیم محتوا به مخاطبان را به عنوان بسترهایی دارند که آنها را قادر به ارسال پیام های هدفمند، خرید برنامه ای رسانه و توزیع خودکار کرده و باعث تغییر چشمگیر فضای بازاریابی شده است. به همین دلیل، بازاریابی....
آذر ۲۵, ۱۳۹۹
آذر ۲۰, ۱۳۹۹

محتوی متنی و تاثیر آن در ارتقاء اعتبار گوگل (Textual content and its effect on promoting Google credibility)

blog چرا ساختار متن برای سئو مهم است؟ (محتوی متنی و تاثیر آن در ارتقاء اعتبار گوگل) ساختار متون در سایت شما برای سئو مهم است.....

محتوی متنی و تاثیر آن در ارتقاء اعتبار گوگل (Textual content and its effect on promoting Google credibility)

blog چرا ساختار متن برای سئو مهم است؟ (محتوی متنی و تاثیر آن در ارتقاء اعتبار گوگل) ساختار متون در سایت شما برای سئو مهم است. اگر محتوای شما به وضوح ساختار یافته باشد، شانس کسب رتبه خوب در Google بیشتر خواهد بود.  در این مطلب، به شما می گوییم که چرا ساختار متن ضروری است.....
آذر ۲۰, ۱۳۹۹
آذر ۱۵, ۱۳۹۹

نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان ، شهرهای هوشمند (Innovation and creativity in the construction industry, smart cities)

blog فناوری باعث ایجاد نوآوری در صنعت ساختمان می شود نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان، بدون شک فناوری ساخت یکی از جالب ترین جیب های....

نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان ، شهرهای هوشمند (Innovation and creativity in the construction industry, smart cities)

blog فناوری باعث ایجاد نوآوری در صنعت ساختمان می شود نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان، بدون شک فناوری ساخت یکی از جالب ترین جیب های نوآوری در اقتصاد امروز است. طبق داده های Crunchbase ، بودجه شرکت های نوپای ساخت و ساز مستقر در ایالات متحده ۳۲۴ درصد افزایش یافته و به ۳.۱ میلیارد دلار....
آذر ۱۵, ۱۳۹۹
آذر ۱۰, ۱۳۹۹

تاثیرات بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی

blog تاثیرات بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی اگر در صنعت ساخت و ساز هستید، ممکن است بازاریابی دورترین چیز از....

تاثیرات بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی

blog تاثیرات بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی اگر در صنعت ساخت و ساز هستید، ممکن است بازاریابی دورترین چیز از ذهن شما باشد، مگر اینکه مشاغل مشکلی داشته باشید. بازاریابی در مورد کسب و کار شما به احتمال زیاد بهترین نکته در ذهن شما است.اگر شما یک تیم اختصاصی بازاریابی....
آذر ۱۰, ۱۳۹۹